Ons Clubhuis
Het is inmiddels ruim 10 jaar geleden dat de eerste steen werd gelegd voor de bouw van ons huidig clubhuis. Door de groei van het aantal leden werd enkele jaren later ons clubhuis aan de korte zijde uitgebreid. De begane grond van de uitbreiding werd in gebruik genomen door de handbalvereniging en wij hebben op de eerste verdieping ons clubhuis uitgebreid.
Inmiddels zijn wij alweer enkele jaren verder en met veel plezier kunnen wij u nu vertellen dat wij aan de vooravond staan om het clubhuis verder aan te passen waardoor het nog gezelliger en handiger in gebruik zal worden.
Project Oppimpen gaat van start.
In grote lijnen zal het volgende gebeuren:
* Door een toename van electrische apparatuur in en om de keuken, komt het maar al te vaak voor dat de stoppen doorslaan. Dat is heel erg lastig als je iedereen van koffie, tosties en dergelijke wilt voorzien. Binnenkort zal dit euvel verholpen zijn;
* De stoelen, banken en tafels zijn door het gebruik door de jaren heen toe aan een opknapbeurt. We kunnen e.a.a. opnieuw gaan verven, maar wij hebben ook ons oog laten vallen op een nieuwe inrichting;
* Daarnaast zullen er nog meer veranderingen worden aangebracht. Zoals: het opnieuw verven van de wanden, kozijnen, deuren en het plafond. Ook wordt gekeken om de trapopgang optisch ruimer te maken.
Tijdens de afgelopen winterstop hebben wij al kleine wijzigingen in het clubhuis aangebracht. Misschien dat een bezoeker de veranderingen al heeft opgemerkt.
Uiteraard staan wij ook stil bij de kosten van het oppimpen. Deze kosten hopen wij grotendeels te kunnen financieren uit de bijdrage van het Schipholfonds.
Enkele maanden geleden vernamen wij dat dit fonds een geldsom ter beschikking stelt voor verenigingen rondom Schiphol ten behoeve van een specifiek doel.
Een doel hadden wij al (het oppimpen van het clubhuis) en deze subsidie kwam ons niet ongelegen uit. In een kort tijdsbestek hebben wij een pasklaar voorstel ingediend inclusief een begroting. Inmiddels hebben wij bericht gekregen van het Schipholfonds dat wij een donatie mogen verwachten. Volgende week mogen twee bestuursleden dat bij een feestelijke happening in ontvangst nemen. We zijn benieuwd hoe groot de bijdrage zal zijn……..
Bij het oppimpen ontkomen wij er niet aan dat bepaalde activiteiten door erkende bedrijven moet worden uitgevoerd. M.n. het electra zal volledig worden uitbesteed. Daarnaast kunnen wij gelukkig zelf ook heel veel activiteiten uitvoeren. Hierbij doen wij wel een beroep op u als vrijwilliger om ons daarin te helpen.
Dus spelers, leden, ouders, ooms, tantes, grootouders en alle overige personen die ons een warm hart toedragen, meld je aan en met zijn allen zullen wij zorgen voor een clubhuis waar we de komende jaren weer trots op kunnen zijn.
Walter Jurg, Bestuurslid Accomodatie.
Voor de weekenden in
september, is het volgende DDBL schema
4/5 september
18/19 september Monique Hamersma 06-22313435
Taken dienstdoend bestuurslid
Zaterdag;
’s-Ochtends
oAanwezig zijn bij openen clubhuis
oVeldhekken openen, evt hoekvlaggen neerzetten
oEvt container ophalen
oKleedkamer openen,
oStalen-traphek van het terras ontsluiten en openzetten (= vereiste van de brandweer = vluchtroute)
oRommel 2e veld oprapen (vuilniszak meenemen)
oCheck doen m.b.t. aanwezigheid wedstrijdtafel en barbezetting
oGedurende de dag bereikbaar zijn voor urgente vragen
’s-Avonds
oAfsluiten (en opruimen indien noodzakelijk) van het clubhuis in samenspraak barcie, danwel checken stalen trap, doeltjes hek onder de trap, kleedkamers, berghok, verlichtingskast achterdeur
oThermostaat laag zetten
oHaard uit doen en de gaskraan dicht
oOpbergen van het veld-overzichtsbord(met zaterdagrooster, hangt buiten naast de verlichtingskast), in het berghok
oVeldhekken afsluiten
o(Spel)materialen opruimen, hoekvlaggen
oRommel in dug-outs opruimen (vuilniszak mee, dit omdat zwerfvuil aanleiding geeft tot meer vervuiling)
Zondag;
‘s-Ochtends
oCheck wedstrijdschema voor aanvang 1e wedstrijd, evt openen volgens zaterdagprocedure (Clubhuis openen gebeurt nu nog door trimmers 10:00)
oVeldhekken openen (etc, zie zaterdag)
oRommel 2e veld ! (ivm hangjongeren zaterdagnacht)
‘s-Avonds
oAfsluiten veldhekken, opruimen hoekvlaggen, rommel opruimen
oAfsluiten clubhuis in samenspraak met barcie (evt H1), danwel checken of dat gebeurd is (zie zaterdagprocedure)
oThermostaat laag zetten
oHaard uit doen en de gaskraan dicht
oExtra aandacht;
§Alle vuilniszakken vervangen (dus nieuwe zakken erin, ook in de kleedkamers ivm rotting en schoonhouden van de bakken)
§Buiten zetten van de Vliko bak (indien vol en er gerede kans is dat hij de komende week overvol raakt)
|
algemene zakenactiviteiten
plv. voorzitter
financieel beheer
secretariaat
technische zaken
accommodatie |
Voorzitter MHC Voorhout
Vice-voorzitter
Penningmeester
Secretaris
Technisch commissaris
Bestuurlid accommodatie |
Nieuws (13)