slider01.jpg slider_06.jpg slider_03.jpg slider_04.jpg slider05.jpg slider_01.jpg
 
Dit schema loopt van 11-5-2020 t/m 26-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 jongens E zestal E1 Berend Beukers
Florian Ankersmit
Thom van der Laan
1 - C
16:00 - 17:00 meisjes E zestal E1 Berend Beukers
Lune Koolmees
Nifemi Mosterd
1 - B
16:00 - 17:00 meisjes E zestal E2 Berend Beukers
Donna in 't Veld
Demi Roovers
1 - A
17:15 - 18:15 meisjes E achttal E1 Berend Beukers
Jet van der Meer
Naomi van Saane
1 - A
17:15 - 18:15 meisjes E achttal E2 Berend Beukers
Tess Stevens
Lotte Vrijhoeven
1 - B
17:30 - 18:29 Meisjes D4 Merel Broekhof 2 - AB
18:30 - 19:30 Jongens B1 Feico Idema Greidanus
Merel Broekhof
2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes D2 Berend Beukers 1 - AB
18:45 - 19:45 Meisjes D3 Lieke Roozen
Noor Breedveld
1 - CD
19:45 - 20:45 Meisjes A2 Feico Idema Greidanus 2 - AB
19:45 - 20:45 Meisjes C1 Berend Beukers 1 - AB
21:00 - 21:59 Dames 2 Feico Idema Greidanus 2 - AB
21:00 - 21:59 Dames 3 Feico Idema Greidanus 2 - AB
21:00 - 21:59 Meisjes B1 Berend Beukers 1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:30 Veterinnen dinsdag Jacqueline Barmentloo 1 - AB
16:00 - 17:30 BSO Trainingsgroep 1 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes C2 Berend Beukers 2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes B3 Berend Beukers 1 - CD
17:45 - 18:45 Meisjes D1 Kevin Kassels 2 - AB
18:00 - 20:30 Keeperstraining Trainingsgroep 1 - A
18:45 - 19:44 Meisjes B2 Berend Beukers 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C3 Kevin Kassels 2 - AB
20:00 - 21:00 Heren 1 Berend Beukers 1 - CD
20:00 - 21:00 Meisjes A3 Kevin Kassels 2 - CD
20:00 - 21:00 Meisjes A4 Kevin Kassels 2 - CD
21:00 - 22:00 Dames 1 Remco Kassels 1 - AB
21:00 - 22:00 Meisjes A1 Timo van Katwijk 2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 mix F Coolkids F1 Elise van Noort
Feico Idema Greidanus
1 - AB
16:15 - 17:15 meisjes E zestal E2 Donna in 't Veld
Naomi van Saane
1 - D
17:15 - 18:15 meisjes E achttal E1 Lotte de Vos
Maebel Noordoven
2 - D
17:15 - 18:15 meisjes E achttal E2 Bob van den Steenhoven 2 - A
17:15 - 18:15 meisjes F zestal F1 Feico Idema Greidanus 1 - AB
17:15 - 18:15 meisjes F zestal F2 Bo van der Poel
Isa van Steijn
1 - AB
17:30 - 18:30 meisjes E zestal E1 Faye Isis Blom
Nikki Heijstee
1 - D
18:30 - 19:30 Meisjes A2 Feico Idema Greidanus 1 - AB
18:30 - 19:29 Meisjes D3 Bob van den Steenhoven 2 - AB
18:45 - 19:45 jongens E zestal E1 Kevin Kassels 1 - D
19:45 - 20:45 Dames 2 Feico Idema Greidanus 2 - AB
19:45 - 20:45 Dames 3 Feico Idema Greidanus 2 - AB
20:00 - 21:00 Jongens A1 Kevin Kassels 1 - CD
21:00 - 22:00 Heren 2 Kevin Kassels 1 - AB
21:00 - 22:30 Veteranen Piet hein Admiraal 2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 BSO Trainingsgroep 1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C1 Julia Molenaar
Micky Meerpoel
1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C4 Janine Batenburg
Noortje van der Wagt
2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Lisa Scheel 1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B1 Annelou Hertogh 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C2 Charles Gossens
Daniëlle Berkhout
2 - CD
20:00 - 21:00 Meisjes A1 Timo van Katwijk
Merel Broekhof
1 - AB
20:00 - 21:00 Meisjes A4 Alexander Peters 2 - AB
21:00 - 22:00 DVA & Trimhockey Trainingsgroep 2 - CD
21:00 - 22:00 Dames 1 Remco Kassels 1 - CD
22:00 - 23:00 Heren 1 Berend Beukers 1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:29 Meisjes B3 Gideon Vrijhoeven 1 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B2 Erwin van Lingen 1 - CD
19:30 - 20:29 Jongens B1 Terry Verhoeven 1 - AB
20:30 - 21:30 Jongens A1 Terry Verhoeven 1 - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:29 Meisjes D2 Dick-Jan Kruimer
Marije Voorthuis
1 - AB
10:00 - 11:00 Meisjes D4 Jennifer Kuijper
Mike van der Camp
1 - CD
11:00 - 12:00 Meisjes C4 Lenka den Dulk
Nina Schaaf
1 - AB
14:00 - 15:00 Meisjes C3 Michiel van Doeveren 1 - AB
15:15 - 16:14 Meisjes A3 Michiel van Doeveren 1 - AB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 DVA & Trimhockey Trainingsgroep 1 - AB
11:15 - 12:15 Veteranen Piet hein Admiraal 1 - AB
12:15 - 13:15 Heren 2 Jörgen Lucas 1 - CD
13:15 - 14:15 Veterinnen Inge Blom 1 - AB