slider01.jpg slider05.jpg slider_04.jpg slider_06.jpg slider_01.jpg slider_03.jpg
 

Veterinnen

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Inge Blom
Coach Claire Verhaar
Coach Mireille Wilod Versprille
Trainer Esther Heijstee
Begeleider Inge Blom
Begeleider Marte van der Kraan
Begeleider Claire Verhaar
Begeleider Mireille Wilod Versprille

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leiden D30-2 Roomburg D30-2 10:30
Voorhout D30-1 Hoeksche Waard D30-2 11:00
Victoria D30-4 Craeyenhout D30-2 13:15
Victoria D30-5 Rotterdam D30-4 14:15
Cartouche D30-4 HUDITO D30-3 15:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 HUDITO D30-3 18 44 14 2 2 55 27 0
2 Cartouche D30-4 19 36 11 3 5 59 26 0
3 Leiden D30-2 18 34 10 4 4 44 24 0
4 Voorhout D30-1 18 33 10 3 5 54 35 0
5 Rotterdam D30-4 18 29 9 2 7 41 23 0
6 Craeyenhout D30-2 18 27 8 3 7 43 40 0
7 Roomburg D30-2 18 25 7 4 7 41 39 0
8 Hoeksche Waard D30-2 18 19 6 1 11 28 46 0
9 Victoria D30-4 18 17 5 2 11 30 62 0
10 Victoria D30-5 18 12 3 3 12 16 51 0
11 Leonidas D30-2 19 9 2 3 14 33 71 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 jun HC De Hoeksche Waard D30-2 11:00 thuis - Veld 2
9 jun Hockey Club Rotterdam D30-4 16:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Roomburg D30-2 Cartouche D30-4 (0-6)final
Leiden D30-2 Voorhout D30-1 (1-2)final
Hoeksche Waard D30-2 Leonidas D30-2 (6-1)final
Craeyenhout D30-2 Rotterdam D30-4 (4-1)scheduled
HUDITO D30-3 Victoria D30-5 (6-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Leonidas D30-2 Leiden D30-2 (2-2)final
Voorhout D30-1 Craeyenhout D30-2 (4-1)scheduled
Victoria D30-4 Roomburg D30-2 (3-2)final
Cartouche D30-4 Hoeksche Waard D30-2 (2-0)final
Rotterdam D30-4 HUDITO D30-3 (1-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Leiden D30-2 Cartouche D30-4 (3-0)final
Hoeksche Waard D30-2 Victoria D30-4 (3-2)final
HUDITO D30-3 Craeyenhout D30-2 (4-2)final
Leonidas D30-2 Voorhout D30-1 (1-4)final
Roomburg D30-2 Victoria D30-5 (3-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Victoria D30-5 Hoeksche Waard D30-2 (0-1)final
Voorhout D30-1 HUDITO D30-3 (3-3)final
Cartouche D30-4 Leonidas D30-2 (4-1)final
Victoria D30-4 Leiden D30-2 (0-2)final
Rotterdam D30-4 Roomburg D30-2 (1-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Hoeksche Waard D30-2 Rotterdam D30-4 (2-1)final
Leonidas D30-2 Victoria D30-4 (3-5)final
Cartouche D30-4 Voorhout D30-1 (1-4)final
Roomburg D30-2 Craeyenhout D30-2 (1-1)scheduled
WOENSDAG 11 OKTOBER 2023
Leiden D30-2 Victoria D30-5 (4-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
HUDITO D30-3 Roomburg D30-2 (1-1)final
Victoria D30-4 Cartouche D30-4 (2-2)final
Rotterdam D30-4 Leiden D30-2 (3-1)final
Craeyenhout D30-2 Hoeksche Waard D30-2 (3-4)scheduled
Victoria D30-5 Leonidas D30-2 (2-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Leiden D30-2 Craeyenhout D30-2 (5-1)scheduled
Cartouche D30-4 Victoria D30-5 (3-0)final
Hoeksche Waard D30-2 HUDITO D30-3 (1-2)final
Victoria D30-4 Voorhout D30-1 (1-3)final
Leonidas D30-2 Rotterdam D30-4 (0-3)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Voorhout D30-1 Roomburg D30-2 (2-3)final
HUDITO D30-3 Leiden D30-2 (2-4)final
Craeyenhout D30-2 Leonidas D30-2 (4-2)scheduled
Rotterdam D30-4 Cartouche D30-4 (1-2)final
Victoria D30-5 Victoria D30-4 (2-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Victoria D30-4 Rotterdam D30-4 (0-3)final
Leonidas D30-2 HUDITO D30-3 (2-6)final
Hoeksche Waard D30-2 Roomburg D30-2 (1-2)final
Cartouche D30-4 Craeyenhout D30-2 (0-1)scheduled
Victoria D30-5 Voorhout D30-1 (2-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
HUDITO D30-3 Cartouche D30-4 (3-2)final
Hoeksche Waard D30-2 Voorhout D30-1 (0-1)final
Roomburg D30-2 Leiden D30-2 (0-0)final
Rotterdam D30-4 Victoria D30-5 (5-0)final
Craeyenhout D30-2 Victoria D30-4 (4-0)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Victoria D30-5 Craeyenhout D30-2 (0-1)scheduled
Leiden D30-2 Hoeksche Waard D30-2 (5-1)final
Voorhout D30-1 Rotterdam D30-4 (0-7)scheduled
Leonidas D30-2 Roomburg D30-2 (2-4)final
Victoria D30-4 HUDITO D30-3 (2-5)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Victoria D30-5 HUDITO D30-3 (0-4)final
Voorhout D30-1 Leiden D30-2 (1-1)final
Rotterdam D30-4 Craeyenhout D30-2 (1-4)scheduled
Cartouche D30-4 Roomburg D30-2 (1-3)final
Leonidas D30-2 Hoeksche Waard D30-2 (3-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Craeyenhout D30-2 Voorhout D30-1 (1-5)scheduled
HUDITO D30-3 Rotterdam D30-4 (2-1)final
Leiden D30-2 Leonidas D30-2 (5-1)final
Hoeksche Waard D30-2 Cartouche D30-4 (1-9)final
Roomburg D30-2 Victoria D30-4 (10-0)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Cartouche D30-4 Leiden D30-2 (6-1)scheduled
Victoria D30-4 Hoeksche Waard D30-2 (4-1)final
Voorhout D30-1 Leonidas D30-2 (4-4)final
Craeyenhout D30-2 HUDITO D30-3 (2-3)scheduled
Victoria D30-5 Roomburg D30-2 (2-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Leiden D30-2 Victoria D30-4 (4-0)final
HUDITO D30-3 Voorhout D30-1 (4-2)final
Roomburg D30-2 Rotterdam D30-4 (0-1)final
Hoeksche Waard D30-2 Victoria D30-5 (2-3)final
Leonidas D30-2 Cartouche D30-4 (0-9)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Victoria D30-4 Leonidas D30-2 (3-1)final
Victoria D30-5 Leiden D30-2 (0-4)scheduled
Voorhout D30-1 Cartouche D30-4 (1-2)final
Rotterdam D30-4 Hoeksche Waard D30-2 (1-1)final
Craeyenhout D30-2 Roomburg D30-2 (6-3)scheduled
WOENSDAG 10 APRIL 2024
Cartouche D30-4 Victoria D30-4 (5-2)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Leiden D30-2 Rotterdam D30-4 (0-3)final
Hoeksche Waard D30-2 Craeyenhout D30-2 (0-3)scheduled
Roomburg D30-2 HUDITO D30-3 (2-3)final
Leonidas D30-2 Victoria D30-5 (4-1)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
HUDITO D30-3 Hoeksche Waard D30-2 (2-0)final
Voorhout D30-1 Victoria D30-4 (7-2)final
Rotterdam D30-4 Leonidas D30-2 (2-0)final
Victoria D30-5 Cartouche D30-4 (1-1)final
ZONDAG 5 MEI 2024
Craeyenhout D30-2 Leiden D30-2 (1-1)scheduled
ZONDAG 12 MEI 2024
Cartouche D30-4 Rotterdam D30-4 (2-2)final
Leonidas D30-2 Craeyenhout D30-2 (4-4)scheduled
Victoria D30-4 Victoria D30-5 (2-1)final
Roomburg D30-2 Voorhout D30-1 (1-5)final
WOENSDAG 15 MEI 2024
Leiden D30-2 HUDITO D30-3 (1-0)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Voorhout D30-1 Victoria D30-5 (5-0)final
Rotterdam D30-4 Victoria D30-4 (4-0)final
HUDITO D30-3 Leonidas D30-2 (2-1)final
Roomburg D30-2 Hoeksche Waard D30-2 (2-3)final
Craeyenhout D30-2 Cartouche D30-4 (0-2)scheduled